[email protected]


Logo
Bli medlem
TræFFO

Træff stiller med 8 lag i Hydrocup

Forfatter: Bjørnar Eltervåg

29. mai 2025

Forside
News article image

Jenter 2013 åpner turneringen

Foto ai.

30. mai 2025 – Fredag sparkes den tradisjonsrike Hydrocup i gang i Gang, og Træff stiller sterkt med hele 8 lag på tvers av årskull og kjønn. Turneringen samler lag fra hele regionen og byr på tre dager med intens kampaktivitet, samhold og idrettsglede.

Åpningskampen til Træff: Jenter 2013 setter standarden

Turneringens aller første kamp blir spilt fredag 30. mai klokken 17:15, der Jenter 2013-laget møter Langfjorden FKSande 2 B. Laget får æren av å åpne hele Hydrocup, og trenerteamet melder om høy motivasjon og godt humør i troppen.

Full trøkk hele helgen

Træffs åtte lag skal i aksjon gjennom helgen, med kamper på ulike baner som Statkraftbanen, Sande Stadion, Skjøllend, og flere. Her er en oversikt over lagene og kampdagene:

  • Jenter 2011 (J14): Fire kamper, blant annet mot Brattvåg, Rindal og Skåla
  • Jenter 2012 (J13): Tre kamper, inkludert mot Emblem IL og Dahle_Nordlandet
  • Jenter 2013 (J12): Hele fem kamper fordelt over tre dager – avslutter søndag mot Sunndal IL
  • Jenter 2014 (J11) Har som j12 fem kamper over tre dager. Siste mot Charlottenlund på skjøllend.
  • Gutter 2011 (G14): To Træff-lag deltar – Træff 1 og Træff 2 – med kamper mot lag som Romolslia og Sverresborg
  • Gutter 2014 (G11): Træff stiller med både Grønn og Hvit, som til sammen skal spille hele 8 kamper lørdag

Sportslig og sosialt høydepunkt

Hydrocup er ikke bare en arena for prestasjon, men også for fellesskap. Lagledere og foreldre ser fram til en helg med heiagjenger, grilling, ispause mellom kampene – og forhåpentligvis mange mål og smil.

Vi ønsker alle Træff-lag lykke til i Hydrocup 2025!

Følg kampene og hei på laget ditt – og møt opp på banene for å støtte de unge stjernene i grønt og hvitt!

Se vedlegg for oversikt over Træff sine kamper